
Luk 619 3004 00 Koppelingsset voor Fiat
Aantal tanden: 20
Certificering: ISO/TS16949:2002
Merk: AHFpro
Model:C-4004D-1620B-K110
Oorsprong: China
OE-nummer...
Het koppelingsdeksel vormt naast het vliegwiel en de koppelingsplaat een frictiesysteem en wordt via een schroefverbinding van het huis aan het vliegwiel bevestigd.
Daarbij zorgt het koppelingsdeksel voor de overdracht van het motorkoppel via de koppelingsplaat op de tandwielas door de koppelingsplaat op het vliegwiel te drukken.
Toepassing:
Fiat Grand Siena con (Estrias Finas)
Buitendiameter [mm]: 190
Aantal tanden: 20
Certificering: ISO/TS16949:2002
Merk: AHFpro
Model:
C-4004
D-1620
B-K110
Oorsprong: China
OE-nummer:
FIAT 46442165
FIAT 46442923
FIAT 46466726
FIAT 46518595
FIAT 46780597
FIAT 46788870
FIAT 55220302
FIAT 55234222
FIAT 71712171
FIAT 71712172
FIAT 71712715
FIAT 71712775
FIAT 71715445
FIAT 71715572
FIAT 71718484
FIAT 71718686
FIAT 71718687
FIAT 71718820
FIAT 71719815
FIAT 71722714
FIAT 71722774
FIAT 71728531
FIAT 71728568
FIAT 71734893
FIAT 71736174
FIAT 71736552
FIAT 71752222
FIAT 71752223
FIAT 71752224
FIAT 71752227
FIAT 71752228
FIAT 71752450
FIAT 71782052
FIAT 71782054
FIAT 71782055
FIAT 73501249
FIAT 762 5958
FIAT 7625958
LANCIA 46466726
LANCIA 55220302
LANCIA 71712171
LANCIA 71712715
LANCIA 71712775
LANCIA 71718688
LANCIA 71734892
LANCIA 71752222
LANCIA 73501249
LANCIA 762 5958
LANCIA 7625958
FAQ
Accepteert u OEM/ODM?
ja
Hoeveel jaar productie-ervaring heeft uw bedrijf?
20 jaar
Biedt u gratis monsters?
ja
Zijn er 24-uurklanten online om op elk moment vragen te beantwoorden?
ja
Is het mogelijk om snel te leveren (of hoeveel dagen en leveringstermijnen zijn?
gegarandeerd)?
ja, binnen 50 dagen
Bedrijfsprofiel
WUHU HEFENG KOPPELINGSCO., LTD (in het kort "HEFENG")
50 duizend m², meer dan 230 medewerkers, meer dan 30 directies.


Onze voordelen
1: Ontwerp & Ontwikkeling
Het testcentrum heeft een oppervlakte van 2,000 m2, met meer dan 60 experimentele en detectie-instrumenten en meer dan 20 technische technici. Hefeng komt op volle snelheid tegemoet aan de behoeften van de klant op het gebied van productdetails door nieuwe producten te ontwikkelen met de steun van professionele technische teams en het goed georganiseerde testcentrum.

2: Productieproces
We brengen het ultramoderne proces van ontwerp, inspectie tot productie tot stand en passen de geavanceerde productietechnieken toe, zoals matrijsontwerp, algehele prestatietest, numerieke besturing, warmtebehandeling en installatie van de productielijn.

3: Productiemethode:
Omdat we graag een slanke productie en lagere productiekosten willen nastreven, passen we een ERP-systeem en een flexibele automatische productielijn toe om te voldoen aan de behoeften van de klant tijdens de productiecyclus. Met het automatische volgsysteem op onze computers bereikt elke productielink de algehele efficiëntie voor de productie van apparatuur.

4: Producttesten:
Volledig ingestelde automatische testapparatuur voor afgewerkte producten zorgt voor een opmerkelijke kwaliteit van de geïnstalleerde producten. We zijn in staat om de productiestappen van elk product te detecteren en te volgen door traceerbare gegevens te coderen.

5: Kwaliteitsborging
Hefeng is gecertificeerd door het kwaliteitsmanagementsysteem (IATF 16949-21016) en het milieumanagementsysteem (GB/T 24001-2016/ISO 14001:2015). Meer dan 20 jaar ervaring in productie maakt ons een stabiele leverancier voor autofabrikanten. Het is onze oorspronkelijke bedoeling om de grondstoffen van producten te garanderen.

Tentoonstellingen

Populaire tags: luk 619 3004 00 koppelingsset voor fiat, China, leveranciers, fabrikanten
Aanvraag sturen