865538768656, 865538768718
Luk 619 3004 00 Koppelingsset voor Fiat

Luk 619 3004 00 Koppelingsset voor Fiat

Diameter [mm]:190
Aantal tanden: 20
Certificering: ISO/TS16949:2002
Merk: AHFpro
Model:C-4004D-1620B-K110
Oorsprong: China
OE-nummer...
Aanvraag sturen
Product Details ofLuk 619 3004 00 Koppelingsset voor Fiat

Het koppelingsdeksel vormt naast het vliegwiel en de koppelingsplaat een frictiesysteem en wordt via een schroefverbinding van het huis aan het vliegwiel bevestigd.

Daarbij zorgt het koppelingsdeksel voor de overdracht van het motorkoppel via de koppelingsplaat op de tandwielas door de koppelingsplaat op het vliegwiel te drukken.

Toepassing:

Fiat Grand Siena con (Estrias Finas)


Buitendiameter [mm]: 190

Aantal tanden: 20

Certificering: ISO/TS16949:2002

Merk: AHFpro

Model:

C-4004

D-1620

B-K110

Oorsprong: China


OE-nummer:


FIAT 46442165

FIAT 46442923

FIAT 46466726

FIAT 46518595

FIAT 46780597

FIAT 46788870

FIAT 55220302

FIAT 55234222

FIAT 71712171

FIAT 71712172

FIAT 71712715

FIAT 71712775

FIAT 71715445

FIAT 71715572

FIAT 71718484

FIAT 71718686

FIAT 71718687

FIAT 71718820

FIAT 71719815

FIAT 71722714

FIAT 71722774

FIAT 71728531

FIAT 71728568

FIAT 71734893

FIAT 71736174

FIAT 71736552

FIAT 71752222

FIAT 71752223

FIAT 71752224

FIAT 71752227

FIAT 71752228

FIAT 71752450

FIAT 71782052

FIAT 71782054

FIAT 71782055

FIAT 73501249

FIAT 762 5958

FIAT 7625958

LANCIA 46466726

LANCIA 55220302

LANCIA 71712171

LANCIA 71712715

LANCIA 71712775

LANCIA 71718688

LANCIA 71734892

LANCIA 71752222

LANCIA 73501249

LANCIA 762 5958

LANCIA 7625958

 

FAQ

     

Accepteert u OEM/ODM?

ja

Hoeveel jaar productie-ervaring heeft uw bedrijf?

20 jaar

Biedt u gratis monsters?

ja

Zijn er 24-uurklanten online om op elk moment vragen te beantwoorden?

ja

Is het mogelijk om snel te leveren (of hoeveel dagen en leveringstermijnen zijn?

gegarandeerd)?

ja, binnen 50 dagen


Bedrijfsprofiel

WUHU HEFENG KOPPELINGSCO., LTD (in het kort "HEFENG")
50 duizend m², meer dan 230 medewerkers, meer dan 30 directies.

Onze voordelen

1: Ontwerp & Ontwikkeling

Het testcentrum heeft een oppervlakte van 2,000 m2, met meer dan 60 experimentele en detectie-instrumenten en meer dan 20 technische technici. Hefeng komt op volle snelheid tegemoet aan de behoeften van de klant op het gebied van productdetails door nieuwe producten te ontwikkelen met de steun van professionele technische teams en het goed georganiseerde testcentrum.

2: Productieproces

We brengen het ultramoderne proces van ontwerp, inspectie tot productie tot stand en passen de geavanceerde productietechnieken toe, zoals matrijsontwerp, algehele prestatietest, numerieke besturing, warmtebehandeling en installatie van de productielijn.

3: Productiemethode:
Omdat we graag een slanke productie en lagere productiekosten willen nastreven, passen we een ERP-systeem en een flexibele automatische productielijn toe om te voldoen aan de behoeften van de klant tijdens de productiecyclus. Met het automatische volgsysteem op onze computers bereikt elke productielink de algehele efficiëntie voor de productie van apparatuur.

4: Producttesten:

Volledig ingestelde automatische testapparatuur voor afgewerkte producten zorgt voor een opmerkelijke kwaliteit van de geïnstalleerde producten. We zijn in staat om de productiestappen van elk product te detecteren en te volgen door traceerbare gegevens te coderen.


5: Kwaliteitsborging

Hefeng is gecertificeerd door het kwaliteitsmanagementsysteem (IATF 16949-21016) en het milieumanagementsysteem (GB/T 24001-2016/ISO 14001:2015). Meer dan 20 jaar ervaring in productie maakt ons een stabiele leverancier voor autofabrikanten. Het is onze oorspronkelijke bedoeling om de grondstoffen van producten te garanderen.

7

Tentoonstellingen

-2

Populaire tags: luk 619 3004 00 koppelingsset voor fiat, China, leveranciers, fabrikanten

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall